Compex narodził się z 50-letniego doświadczenia w obróbce stali nierdzewnej

Compex to Business Unit spółki Inoxveneta, specjalizująca się w produktach katalogowych, takich jak: skrzynki, puszki rozgałęźne i szafy dla przemysłu, jak również prowadnice i komponenty wykonane ze stali nierdzewnej przeznaczone dla dużych kuchni i profesjonalnego chłodzenia (przejdź do strony Prowadnice i Komponenty). Bardzo szeroka oferta o wysokiej jakości.

W produktach Compex zawarte jest całe know-how, które firma Inoxveneta S.p.A rozwijała od momentu powstania w 1972 roku w sektorze obróbki stali nierdzewnej.

Jakość, obsługa i efektywność

Są to konkretne zobowiązania, jakie urealniamy poprzez ciągłą innowację technologii, rozwiązań projektowych i konstrukcyjnych. To właśnie dzięki nim skutecznie obsługujemy najbardziej wykwalifikowane firmy na rynku rozciągającym się na 5 kontynentach.

DO KOGO COMPEX KIERUJE SWOJĄ OFERTĘ

Dzięki wiedzy, wszechstronności i profesjonalizmowi swojego teamu, Compex jest w stanie zaspokoić potrzeby środowisk przemysłowych i profesjonalnych. Jak na przykład przedsiębiorstwa, które mają zamiar wyposażyć siebie w najbezpieczniejsze obudowy hermetyczne ze stali nierdzewnej do tablic elektrycznych, zgodnych ze standardami CE, cURus i cULus, a w szczególności firmy z sektorów:

  • spożywczej
  • morskiej
  • chemicznej
  • petrochemicznej
cassa1-web
cassa-porta-lexan_web
scatole-derivazione_web
armadio_web
cassa2-chiusa-web
scatola-aperta-web
^ Top