Systemy modułowe ze stali nierdzewnej dla rozdzielnic elektrycznych

Linia hermetycznych szaf systemowych marki Compex wykonanych ze stali nierdzewnej obejmuje wiele modeli, z pełnymi drzwiami lub drzwiami z poliwęglanu, wszystkie charakteryzują się hermetycznym zamknięciem i maksymalną odpornością na czynniki atmosferyczne, substancje agresywne i wysokie temperatury. Modele te zapewniają maksymalną jakość, bezpieczeństwo w każdym środowisku, higienę oraz wytrzymałość w czasie.

Szafy modułowe inox marki Compex, idealne do realizacji szeregu pól elektrycznych, wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 (na zamówienie AISI 316) zgodnie z normami europejskimi (EN62208), amerykańskimi (UL508A) i kanadyjskimi (CSA 22.2). Szafy sterownicze ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej polecane są dla trudnych warunków typowych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i morskiego.

armadi componibili porta cieca

SZAFY MODUŁOWE Z PEŁNYMI DRZWIAMI MC

Szafy modułowe ze stali nierdzewnej z pełnymi drzwiami charakteryzują się dużą wytrzymałością konstrukcyjną. Jest to bezpieczne miejsce do przechowywania dużych systemów elektrycznych.

armadi stagni porta lexan

SZAFY MODUŁOWE Z DRZWIAMI Z POLIWĘGLANU ML

Gama szaf modułowych ze stali nierdzewnej w wersji z drzwiami przezroczystymi z poliwęglanu o grubości 6 mm.

^ Top