Szafy kompaktowe ze stali nierdzewnej do tablic elektrycznych lub paneli sterowniczych

Linia szaf wolnostojących wykonanych ze stali nierdzewnej Compex składa się z konstrukcji jednokolumnowej i pełnego skrzydła, przystosowana jest do zabudowy instalacji montowanych na posadzce, za pomocą odpowiednich nóżek, bądź też na ścianie. Są to produkty certyfikowane, charakteryzujące się hermetycznym zamknięciem i maksymalną odpornością na działania czynników atmosferycznych, substancji agresywnych i wysokich temperatur.

Szafy wolnostojące ze stali nierdzewnej Compex, idealne do rozdzielnic elektrycznych i pulpitów sterowniczych, wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 (na zamówienie AISI 316) oferują poziom ochrony IP66. Na zamówienie dostępne są również z certyfikatem UL/CSA. Są to hermetyczne szafy sterownicze ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, idealne do zastosowania w trudnych środowiskach, typowych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i morskiego lub do zastosowania w obszarach zewnętrznych.

armadi compatti porta cieca

SZAFY KOMPAKTOWE Z DRZWIAMI PEŁNYMI FC

Kompaktowe szafy ze stali nierdzewnej z pełnymi drzwiami dostępne również w wersji dwuskrzydłowej bez środkowego elementu montażowego i z zamykaniem z systemem na zawiasach. Podobnie jak wszystkie produkty Compex, również i te można w dużym stopniu spersonalizować.

^ Top