Skrzynki hermetyczne do rozdzielnic elektrycznych

Linia skrzynek ze stali nierdzewnej do tablic niskiego napięcia marki Compex obejmuje wiele modeli: z pełnymi drzwiami lub z drzwiami z poliwęglanu, wszystkie charakteryzujące się hermetycznym zamknięciem i maksymalną odpornością na czynniki atmosferyczne i substancje agresywne. Owoc studiów i doświadczenia działu szafek elektrycznych firmy Inoxveneta. Ponadto gama Compex: skrzynki elektryczne ze stali nierdzewnej zrealizowana została zgodnie z odpowiednimi, najnowszymi normami międzynarodowymi.

Obudowy inox elektroinstalacyjne, przystosowane do mocowania na ścianie lub na maszynie, pokrywają szeroką gamę wymiarów i asortymentów i dostępne są ze stali inox AISI 304 lub, na zamówienie, również ze stali AISI 316. Są to więc skrzynki hermetyczne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, idealne do stosowania w środowiskach agresywnych, typowych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego, morskiego lub do użytkowania w środowiskach zewnętrznych. Na zamówienie możliwa jest personalizacja według parametrów podanych przez klienta.

casse stagne porta cieca

SKRZYNKI Z DRZWIAMI PEŁNYMI CC

Skrzynki ze stali nierdzewnej do tablic elektrycznych z pełnymi drzwiami. Wśród innych cech, zawiasy ukryte ze stali inox AISI 304 (kąt otwarcia powyżej 120°) i wykończenie Scotch-Brite.

Skrzynki z drzwiami poliweglanu CL

SKRZYNKI Z DRZWIAMI Z POLIWĘGLANU CL

Gama obudów ze stali nierdzewnej w wersji z drzwiami przezroczystymi z poliwęglanu, idealne w sytuacjach kiedy konieczny jest wgląd do urządzeń znajdujących się we wnętrzu obudowy.

cassa inox tenuta stagna

SKRZYNKI HYGIENIC DESIGN CH

Skrzynki ze stali nierdzewnej z daszkiem o pochyleniu 30°. Monostruktura z pełnymi tulejkami M6 na korpusie, które umożliwiają montaż na ścianie bez konieczności dokonywania obróbek.

^ Top